BİZE SORUN
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Spot Eşya Alanlar

Spot Eşya Alanlar

 Spot Eşya Alanlar

Spot eşya alanlar hem düşük fiyatlı ürünlerle evini döşemek isteyenlerin hem de eskiyen eşyalarını atmaya kıyamayanların yardımına koşar. Spot Eşya Alanlar olarak spot eşya alımında yardımınıza koşan olarak il sınırları içerisinde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Spot Eşya Alanlar mağazasında alışveriş yapmanın Ne Gibi Avantajları Vardır?

Koltuk takımınızı yenilemek ya da çamaşır makinesinde en yeni teknolojiye sahip olmak istediğinizde, eskiyen ürünleri uygun bir fiyata satmak, size maddi açıdan avantaj sağlar. Bu sayede yeni alacağınız ürünün ücretinin bir kısmını çıkarabilir ve yüksek maliyetlere katlanmadan evinizde değişiklik yapabilirsiniz. Aynı zamanda halen kullanılabilir durumda olan bir ürünün, o ürüne ihtiyacı olanlara ulaşmasını da sağlayabilirsiniz. Spot Eşya Alanlar aracılığıyla geçici bir süre için eşya ihtiyacı olan çalışanlar, öğrenciler ya da maddi gücü yeni bir ürün almaya yetmeyenler; Spot eşya alım satımı ile bütçelerine en uygun şekilde evini döşeyebilir.

Spot Eşya Alanlar Nasıl Eşyaları Kabul Eder?

Sizlere en iyi hizmeti verebilme amacıyla, alacağımız eşyalarda bazı kriterler aramaktayız. Bu kriterler arasında aşağıda yer alan maddeler sayılabilir:

Alınacak eşyaların kullanılabilecek durumda olması gerekir.

Eşyalar, sağlam olmalı ve uzun süre bu sağlamlığını muhafaza edebilmelidir.

Kalıcı lekeler ya da küfler nedeniyle eşyaların üzerinde belirgin izler olmamalıdır.

Pirelenme, bitlenme ve böceklenme gibi sorunlar olmamasına özen gösterilmelidir.

Beyaz eşyalar çalışır vaziyette olmalıdır.

Bu kriterleri sağlayan eşyalar, firmamız tarafından uygun değerde yapılacak bir ödeme ile satın alınır. Asıl amaç, alıcıların satın aldıkları ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi ve yeni bir eşya satın almış gibi rahat etmesidir. Örneğin; ikinci el buzdolabı alanların herhangi bir sorun yaşaması, yiyeceklerini sağlıklı koşullarda saklayamaması anlamına gelir. Bu da hem beslenme sürecini sıkıntıya sokar hem de besinlerin israfına sebep olur. Biz sayesinde bu tarz sorunlar hiçbir zaman yaşanmaz. Eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için paketleme ve kolileme yapılarak gerekli önlem alınır.

Spot Eşya Alanlar fiyat belirlerken; ürünün temizliği, sağlamlığı gibi detaylara göre farklılaşmaktadır. Ekip arkadaşlarımız, yapacakları inceleme neticesinde satmak istediğiniz ürüne bir fiyat biçer. Sizden alınan ürün, üzerine makul bir kâr payı konularak satılır ve yeni sahibine sunulur. Bu sayede yapılan alışveriş, herkes için memnuniyet verici şekilde tamamlanır. Bizimle WhatsApp üzerinden iletişim kurarak, satmak istediğiniz ürün hakkında daha ayrıntılı şekilde bilgi alabilir ve vakit kaybetmeden satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Diyarbakır'da hizmet veren firmamız; spot eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar. İkinci el beyaz eşya alan yerler, ikinci el ofis mobilyası alanlar, eskici, ikinci el koltuk alan yerler, ikinci el ev eşyası alan yerler, ikinci el yatak odası alan yerler, ikinci el mobilya alan yerler, ikinci el eşya alan yerler, spot evkur, spotçu, spotçular, ikinci el eşya, evkuru, evkura, evkurdan, spot eşya alım satım denilince akla gelen ilk yerdir. Güvenilir ticaretin vazgeçilmez adresi olan ikinci el evkur diyarbakır müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışmalarını sürdürmekte, aldığı ve sattığı ürünlerde piyasanın en iyi teklifleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın