BİZE SORUN
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

 İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İkinci El beyaz eşya alan yerler, kullanılmış çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu vb. eşyalarınıza da en uygun fiyat tekliflerini veriyor. Tabi bu eşyaların az kullanılmış olmaları, kaliteli bir marka tarafından üretilmiş olmaları, teknik özellikleri, kapasiteleri gibi özellikler verdiğimiz fiyat tekliflerinin değişmesine yol açabiliyor.

Fiyat teklifi yaptığımız beyaz eşyalar arasında sadece evlerde kullanılan eşyalar bulunmuyor. Ofislerde kullanılan mini buzdolaplarını veya derin dondurucuları da satın alıyoruz. Tabi kesin fiyat teklifinde bulunmak için bu eşyaları görmemiz ve değerlendirmemiz gerekecektir. İkinci El beyaz eşya alan yerler sadece beyaz eşya kategorisine giren ofis mobilyalarınız değil, farklı kategorilerde değerlendirilen ofis mobilyalarınızı elden çıkartmak ya da uygun fiyatlı ofis mobilyaları almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabi ürünün piyasaya çıkış tarihi vb. özellikler de fiyat tekliflerini etkileyecektir. Örneğin elinizdeki çamaşır makinesi 3 ay kullanılıp depoya kaldırılmış olabilir ama 20 yıl önce çıkan bir modelse normal olarak piyasa değeri yakın zamanda piyasaya çıkan çamaşır makinelerinden daha düşük olacaktır. İkinci El beyaz eşya alan yerler olarak size yapacağımız fiyat teklifi de (nispeten) düşük bir teklif olabilir.

Kısacası her türlü ikinci el beyaz eşyanıza ya da diğer elektrikli eşyalarınıza ve elektronik eşyalarınıza elimizden gelen en yüksek fiyat teklifini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Ama bu eşyaların bir sonraki kullanıcısı tarafından istenilen biçimde kullanılmasını engelleyen sorunlar kaçınılmaz olarak eşyalara yapılan fiyat tekliflerinin düşmesine yol açacaktır. Tabi aynı durum elektrikli eşyaların yanı ev mobilyaları, ofis mobilyaları, saatler ya da antika eşyalar için de geçerli olabilir. Tercih edilen marka ve modeller ise benzerlerine oranla daha yüksek fiyat teklifleri alacaklardır.7

İkinci el beyaz eşya alanlar arasında yer alan firmamız tabi ki diğer elektrikli eşyalarınızı ya da elektronik eşyalarınızı da alıyor. İkinci El beyaz eşya alan yerler televizyon, DVD oynatıcı, bilgisayar ve telefon gibi kullanılmış elektrikli ya da elektronik eşyalarınızı da satın alıyoruz. Tabi bu eşyalarda meydana gelmiş olan arızalar ya da diğer bazı sıkıntılar eşyaları satın almamıza engel olabilir ya da verdiğimiz fiyat teklifinin düşük olmasına neden olabilir. Fakat her durumda piyasadaki en iyi fiyat teklifini bizden alacağınıza emin olabilirsiniz.

Diyarbakır'da hizmet veren firmamız; spot eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar. İkinci el beyaz eşya alan yerler, ikinci el ofis mobilyası alanlar, eskici, ikinci el koltuk alan yerler, ikinci el ev eşyası alan yerler, ikinci el yatak odası alan yerler, ikinci el mobilya alan yerler, ikinci el eşya alan yerler, spot evkur, spotçu, spotçular, ikinci el eşya, evkuru, evkura, evkurdan, spot eşya alım satım denilince akla gelen ilk yerdir. Güvenilir ticaretin vazgeçilmez adresi olan ikinci el evkur diyarbakır müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışmalarını sürdürmekte, aldığı ve sattığı ürünlerde piyasanın en iyi teklifleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın