BİZE SORUN
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Spot Evkur

Spot Evkur

 Spot Evkur

Spot Evkur ev eşyalarının alım satımını üstelenen biz, ikinci el eşya alanlar hizmeti sunuyor. İhtiyaç fazlası ikinci el veya sıfır ev eşyalarını değerinde tekliflerle satın alıyoruz. Spot Evkur Şehrin merkezi ve ilçelerinden eşya alımı yapmaktayız. Komple eşya alımlarında ulaşım sağlayabiliyoruz. Nakliye avantajı ve ücretsiz nakliye fırsatı sunulan ilçeler ile birlikte en kazançlı ev eşyası satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü uzun yıllardır hizmet verdiğimiz, satmak istediğiniz ev eşyalarını, WhatsApp üzerinden bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Satın alımını yaptığımız eşya grubu beyaz eşya, mobilya, televizyon, antika ev eşyaları olarak öne çıkıyor. Beyaz eşyalar arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi başta olmak üzere; fırın, ocak, ankastre beyaz eşyaların alımı yapıyoruz. Hangi markadan olursa olsun tüm beyaz eşyalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Spot Evkur Olarak Tüm Ev Eşyalarınızı Satın Alıyoruz!

Spot Evkur alımını yaptığımız mobilyalar içerisinde koltuk takımları, yatak odası ve yemek odası takımları başta olmak üzere; l koltuk, köşe koltuk, baza, çekyat, dolap, gardırop ve diğer tüm ev mobilyalarını değerlendiriyoruz. En yüksek fiyat teklifi garantisiyle ikinci el eşya alanlar hizmeti almak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın. Spot Evkur firmamızdan aşağıda, tüm kategorilerimiz için detaylı bilgi alabilirsiniz. Televizyon çeşitlerine gelirsek; son yıllarda en çok satışı yapılan smart tv başta olmak üzere; LED Televizyon ve LCD Televizyonlarınızı da anında nakit ödeme garantisiyle satın alıyoruz. Detaylı bilgi almak ve ihtiyaç fazlası televizyonlarınızı satmak için ikinci el televizyon alanlar sayfasına göz atabilirsiniz. Eşyalarınızı satarken zarar etmeyin, gerçek değerinde tekliflerle kolayca satın. Çünkü biz, Şehir başta olmak üzere tüm ilçelere aynı gün ulaşım sağlayabiliyor ve ücretsiz nakliye fırsatı sunulan ilçeler için WhatsApp üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Diyarbakır'da hizmet veren firmamız; spot eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar. İkinci el beyaz eşya alan yerler, ikinci el ofis mobilyası alanlar, eskici, ikinci el koltuk alan yerler, ikinci el ev eşyası alan yerler, ikinci el yatak odası alan yerler, ikinci el mobilya alan yerler, ikinci el eşya alan yerler, spot evkur, spotçu, spotçular, ikinci el eşya, evkuru, evkura, evkurdan, spot eşya alım satım denilince akla gelen ilk yerdir. Güvenilir ticaretin vazgeçilmez adresi olan ikinci el evkur diyarbakır müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışmalarını sürdürmekte, aldığı ve sattığı ürünlerde piyasanın en iyi teklifleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın