BİZE SORUN
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

İkinci El Eşya

İkinci El Eşya

 İkinci El Eşya

Değişim her alanda hızla gerçekleşmekte olsa bile hiç şüphesiz değişimin en hızlı yaşandığı sektör elektronik eşya sektörüdür. Bir yıl önce alınan akıllı televizyonlar günümüzde akıllı olma özelliklerini yitirmiş olabiliyor. Ya da kısa süre önce alınan bir bilgisayar 1 yıl içinde değişen teknoloji ile birlikte artık ihtiyaçları karşılamayan düzeye gelmiş olabilir. Teknoloji hızla gelişmekte ve birçok insan elindeki yeni sayılabilecek ikinci el elektronik eşyayı satmak istiyor. Bu noktada ikinci el elektronik eşya alan yerler Büyükçekmece olarak Tüm ikinci el elektronik eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak alıyoruz. Uzun süren internet satışları ile uğraşmak istemiyor ve ürününüzün değerinde kapınızdan teslim alınarak ödemenizin nakit olarak teslimat esnasında yapılmasını istiyorsanız ikinci el elektronik eşya alanlar Büyükçekmece olarak hizmetinizdeyiz. Yapmanız gereken tek şey ikinci el eşyanızın resmini bize göndermek. İkinci El Eşya uzman ekibimiz 5 dakika içerisinde ürününüze değerinde fiyat belirleyerek size dönüş yapacaktır. Fiyat konusunda anlaşıldığı takdirde ikinci el elektronik eşya kapınızdan ücretsiz olarak alınır. Ödeme size teslimat esnasında nakit olarak yapılır.

İkinci El Televizyon

İkinci El Akıllı Tv

İkinci El Müzik Seti

İkinci El Bilgisayar

İkinci El Laptop

İkinci El NoteBook

İkinci El Tablet

İkinci El Telefon

İkinci El Eşya Mobilya

Elinizdeki ikinci el eşyaları satmak istiyorsunuz. Fakat ikinci el eşyalarınızı değerinde ve güvenilir bir firmaya satarak hem değerinde satmak istiyor hem de nakliye, taşıma gibi işlemlerle uğraşmadan ikinci el mobilyanızı satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İkinci el eşya alan yerler olarak ile değerinde alıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken uzmanlarımıza ikinci el eşyalarınızın resmini WhatsApp ile İkinci El Eşya ekibine göndermek. 5 dakika içerisinde ikinci el eşya alanlar olarak değerinde fiyatlandırma yapılarak size geri dönüş sağlanacaktır Eski ikinci el eşyalarınızı değerinde ve ücretsiz nakliye ile kapınızdan alınacak. Ödemeniz nakit olarak ürün teslimi esnasında yapılacaktır. Kullanmadığınız ikinci el eşyalarınızı satmak işte bu kadar kolay.

İkinci El Koltuk

İkinci El Çekyat

İkinci El Masa Sandalye

İkinci El Yatak

İkinci El Baza

İkinci El Karyola

İkinci El Ayakkabılık

İkinci El Portmanto

İkinci El Tv Sehpası

İkinci El köşe Koltuk

İkinci El Sehpa

İkinci El Vitrin

İkinci El Buzdolabı

İkinci El Bulaşık Makinesi

İkinci El Çamaşır Makinesi

İkinci El Fırın

İkinci El Setüstü Fırın

İkinci El Mikrodalga Fırın

İkinci El Derin Dondurucu

İkinci El Kurutma Makinesi

İkinci El Çay Kahve Makineleri

İkinci El Klima

İkinci El Kombi

 

Evinizde ofisinizde kullanmadığınız ikinci el beyaz eşyalarınızı oradan oraya taşımaktan bıktınız mı? Bize ulaşın ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak tüm ikinci el beyaz eşyalarınızı değerinde fiyatlandırarak 5 dakika içerisinde size nakit ödeme yapalım. İkinci el eşya alım satım piyasasına profesyonel bir bakış açısı getiriyoruz. İkinci El Eşya alanında uzman kadrolarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı müşteri temsilcilerimiz ikinci el eşya alanlar içerisinde tüm beyaz eşyalarınıza nakit ödeme yaparak kapınızdan ücretsiz nakliye ile alıyoruz. İkinci el buzdolabı, ikinci el fırın, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el buzdolabı, ikinci el aspiratör, ikinci el klima, ikinci el kombi, ikinci el televizyon, müzik seti, ikinci el tüm beyaz eşyalarınız değerinde nakit olarak alınır. Elinizde satmak istediğiniz ikinci el beyaz eşya var ise bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin…

 

Diyarbakır'da hizmet veren firmamız; spot eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar. İkinci el beyaz eşya alan yerler, ikinci el ofis mobilyası alanlar, eskici, ikinci el koltuk alan yerler, ikinci el ev eşyası alan yerler, ikinci el yatak odası alan yerler, ikinci el mobilya alan yerler, ikinci el eşya alan yerler, spot evkur, spotçu, spotçular, ikinci el eşya, evkuru, evkura, evkurdan, spot eşya alım satım denilince akla gelen ilk yerdir. Güvenilir ticaretin vazgeçilmez adresi olan ikinci el evkur diyarbakır müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışmalarını sürdürmekte, aldığı ve sattığı ürünlerde piyasanın en iyi teklifleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın