BİZE SORUN
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Evkuru

Evkuru

 Evkuru

Siz de ikinci el evkur eşyalarınızı satmak istiyorsanız hemen bizimle çekinmeden Evkuru ile iletişime geçebilirsiniz. Lütfen alım yaptığımız ikinci el evkur eşyaları kontrol ediniz.

İkinci el evkur eşyalarınızı satmayı düşündüğünüz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini öğrenmek için Evkuru iletişim araçlarından herhangi birini kullanarak bilgi alabilirsiniz.

Elinizde bulunan ve değiştirme zamanı gelmiş ikinci el evkur koltuk takımı, yemek odası, yatak odası mobilyalarınızı satmak için en doğru yerdesiniz. Evkur İkinci el eşyalrınızda fiyat beklentileri çok yüksek olur fakat her eşya düşündüğünüz gibi maddi değeri olmamaktadır. Evkuru olarak bizleri arayarak elinizdeki klasik mobilyalarınızın gerçek maddi değerini öğrenebilirsiniz.

Evkur eşyalarınızın fotoğraflarını WhatsApp, iletişim aracını kullanarak göndermeniz durumunda 5 dakika içinde fiyat teklifimizi sunuyoruz.

İkinci el evkur eşyalarınız için fiyat konusunda anlaşmamız durumunda istediğiniz gün ve saatte tecrübeli ekibimiz ile adresinize nakliye aracımızı yönlendiriyoruz.

Diyarbakır'da hizmet veren firmamız; spot eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar. İkinci el beyaz eşya alan yerler, ikinci el ofis mobilyası alanlar, eskici, ikinci el koltuk alan yerler, ikinci el ev eşyası alan yerler, ikinci el yatak odası alan yerler, ikinci el mobilya alan yerler, ikinci el eşya alan yerler, spot evkur, spotçu, spotçular, ikinci el eşya, evkuru, evkura, evkurdan, spot eşya alım satım denilince akla gelen ilk yerdir. Güvenilir ticaretin vazgeçilmez adresi olan ikinci el evkur diyarbakır müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışmalarını sürdürmekte, aldığı ve sattığı ürünlerde piyasanın en iyi teklifleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın