BİZE SORUN
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Evkura

Evkura

 Evkura

Evkura İkinci El Eşya , İkinci El Eşya işlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla hizmet veren deneyimli bir firmadır. Evkur ikinci el eşya firması olarak biz, eşya denildiği zaman sektördeki evkur lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun İkinci El Eşya fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere ikinci el evkur Eşya için tek tuşla ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. İkinci el evkur eşya, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle İkinci el evkur eşya hizmeti vermektedir.

Sektörün öncü firmalarından olan Evkura ikinci el eşya, Beyaz Eşya, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Led Tv, Koltuk Takımı, Yatak Odası Takımı, Bilgisayar, Klasik Eşya, Telefon, Saat, Komple Ev Eşyası, Klasik Eşya, İkinci El Eşya, İkinci El Eşya Evkur, 2. El Eşya, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. İkinci el eşya evkur, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye'nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

Bizlerden İkinci El Eşya satın almak için şehrin bölgelerden 365 gün ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamız programını kısa dönemlerle değil uzun vadede tasarlayan, her dönem gelişime önem veren ve teknolojiye adapte olan hizmet verdiği tüm alanlarda müşterilerine güven kalite ve iş güçlerini artırmayı sosyal konumlarını korumayı değişmeyen prensibi gözüyle bakmış büyük bir firmadır…

İkinci el eşya denildiğinde akla gelen ilk firma olma yolunda ilerlerken;

Neden Biz? Yılların verdiği deneyim, geniş hizmet ve ürün ağı birinci sınıf ürün kullanımı kaliteli işçilik son sistem makine parkı, rekabetçi fiyatlar zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti sunar…

Evkura Kalite Politikamız; koşulsuz Müşteri Memnuniyetini hedefleyen firmamız bu alanda fiyat kalite endeksiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Diyarbakır'da hizmet veren firmamız; spot eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar. İkinci el beyaz eşya alan yerler, ikinci el ofis mobilyası alanlar, eskici, ikinci el koltuk alan yerler, ikinci el ev eşyası alan yerler, ikinci el yatak odası alan yerler, ikinci el mobilya alan yerler, ikinci el eşya alan yerler, spot evkur, spotçu, spotçular, ikinci el eşya, evkuru, evkura, evkurdan, spot eşya alım satım denilince akla gelen ilk yerdir. Güvenilir ticaretin vazgeçilmez adresi olan ikinci el evkur diyarbakır müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışmalarını sürdürmekte, aldığı ve sattığı ürünlerde piyasanın en iyi teklifleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın