BİZE SORUN
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Müşteri Yorumları

Güvenilir ticaretle ikinci el ürün almak ya da satmak istiyorsunuz, ama kaygılarınız var... Bizi Müşterilerimizden tanıyın :)

Diyarbakır'da ikinci el eşya alanların tek adresi diyebiliriz ben kullanmadığını eşyaları satmak için aradım geldiler eşyalarımı aldılar ücreti mi verdiler memnun kaldım tavsiye ederim. Tesekkür ederim.

goglede gezerken ikinci el eşya alanlar yazdım ikinci el evkur diyarbakır firması karşıma çıktı eşyalarımı sattım nakit paramı ödediler memnun kaldım on numara bir alış veriş firması teşekkür ederim ikinci el evkur diyarbakır. **

Kaliteli ürünleri, güleryüzlü çalışanları ve öğrenciler için de gayet uygun fiyatları olan bi yer özellikle Taha beyin ilgisi için teşekkür ederiz :)

Beyaz eşyada verdikleri güveni hiçbir spotçuda görmedim gerçekten. Detaycı biri olarak gösterdikleri ilgi beni memnun etti herkese ve özellikle de benim gibi öğrencilere tavsiye ederim.

Çalışanlar çok ilgili, her sorumuzu cevapladılar. Durumun acil olduğunu söyledik, kendileri "ürünü alıyoruz" dedikten yarım saat sonra ürünü ücretsiz olarak adrese teslim ettiler. Hızlı ve kaliteli hizmet için çok teşekkür ederiz.. **

İlgi alaka çok iyi, yardımcı oluyorlar ve ürünler sağlam. Özellikle öğrenciler ve memurlar için Diyarbkaır'da tek adres diyebilirim, işlerini ciddiye aldıkları belli.

Her türlü ürün alabilirsiniz müşteri olarak beş senedir kesintisiz alış veriş yapıyorum sattıkları ürünlerin sonuna kadar arasındalar her türlü zamanında görüşmek şartı ile iade, değişim, teslimat zamanında ve ivedilikle yapılıyor.

Öğrenci evini kapatiyoruz da. Buzdolabı - camasir makinasi - 2li ocak - 2 kapakli dolap - baza yatak - kucuk komidin - eski 1 adet hali var. Esya aliyormusunuz dedik. En uygun fiyatı vermekle kalmadılar ödemesini hızlıca yapıp gelip götürdüler. Teşekkürler.

İkinci El Evkur Diyarbkaır'ın ilgili alakalı bir firma ürünlerinin her zaman arkalarında durmaları beni çok memnun etti en ufak bir sıkıntıda aramamı söylediler gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz

Alışveriş esnasında ilgileri, güleryüzleri ve yardımcı olmaları,alışveriş sonrası destekleri sorunlara çözüm odaklı yaklaşmaları ürünlerinin arkasında durmaları gerçekten çok hoşumuza gitti. Kuruluma gelen Taha bey de çok güleryüzlü ve işini iyi yapan biri. Çok teşekkürler.

Sait beye gerçekten çok teşekkür ederim. O kadar Spotçu gezmem rağmen pandemi koşullarında uygun eşyayı burda buldum ve çok ilgilendiler sağolsunlar.

Bugün 2. El mobilyalarım geldi. Alışveriş esnasından teslime kadar ilgileri ve alakaları çalışanların güler yüzlü olmaları beni çok memnun etti.Tüm İkinci El Evkur ekibine çok teşekkür ederim.Ürünlerinin her zaman arkalarında durmaları benim için en enemlisiydi. Uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle hayırlı kazançlar dilerim.

Diyarbakır'da güvenilir bir firma aldığım bütün ürünlere garanti veriyor gelen bütün müşterilere ilgi ve alaka en üst düzeyde ben çok memnun kaldım eşya arayan herkese tavsiye ediyorum internetten buldum bu dükkanı firma sahibine çok teşekkür ediyorum.

Sait bey görmüş geçirmiş birisi tam bir esnaf.Gereken indirimi yapıyor.Yapabileceği ne varsa zaten yapan birisi ben yıllardır alışveriş yapıyorum beni hic üzmedi.

Diyarbakır'da hizmet veren firmamız; spot eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar. İkinci el beyaz eşya alan yerler, ikinci el ofis mobilyası alanlar, eskici, ikinci el koltuk alan yerler, ikinci el ev eşyası alan yerler, ikinci el yatak odası alan yerler, ikinci el mobilya alan yerler, ikinci el eşya alan yerler, spot evkur, spotçu, spotçular, ikinci el eşya, evkuru, evkura, evkurdan, spot eşya alım satım denilince akla gelen ilk yerdir. Güvenilir ticaretin vazgeçilmez adresi olan ikinci el evkur diyarbakır müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışmalarını sürdürmekte, aldığı ve sattığı ürünlerde piyasanın en iyi teklifleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın