BİZE SORUN
  • +90 543 854 50 21
  • +90 543 854 50 21

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenilir ticaretle ikinci el ürün almak ya da satmak istiyorsunuz, ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

İKinci El Spot eşya demek sıfır eşya demektir, yani kaba tabirle  anlaşıldığı gibi 2. ikinci el eşya demek değildir. Peki neden ikinci el spot ismi ile anılır. Bu tür eşyalara spot denmesinin sebebi sadece fiyatı ile alakalıdır. Bir eşyanın bayii fiyatı ile ikinci el spot fiyatı birbirinden farklıdır ancak ürün tamamen aynıdır.


Yani Arçelik bayisinde gördüğünüz sıfır çamaşır makinesi ile ikinci el spotçu dediğimiz kişilerde aynı modeldeki çamaşır makinesi birebir aynıdır. Sadece ikinci spot olanı biraz kullanılmış ve fiyatı sıfıra göre çok çok düşüktür. 

Öncelikle İkinci El Evkur Diyarbakır dükkanımız adına konuştuğumuzu belirtmek isteriz. İkinci el eşya alan spotçular pek çok yerde var. Biz yıllardır bu sektöre hizmet veriyoruz, bizi tercih eden herkese en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Kaba tabirler yerimiz, yurdumuz belli. Yani alacağınız, satacağınız bir eşya ile ilgili bizimle istediğiniz zaman görüşebilirsiniz.

Bir firmanın yerinin olması en önemlisidir. Konar göçer, bugün var yarın yok bir firma ile çalışmak istemeyeceğinizin bilincindeyiz. Kendi aracımız ve  teknik ekip ve elemanlarımızla hizmet veriyor, uzun yıllardır aynı kişilerle çalışıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz sözlerde duruyor, istedikleri gün adreslerinde olup, saati, günü şaşırmadan titiz çalışıyoruz. Biliyoruz ki siz de bize güvenerek kendinizi buna göre ayarlıyorsunuz. Buna saygı gösteriyor, işimizi severek, son derece özenle yapıyoruz.

Uzmanlarımız tarafından satıcı ve alıcı açısından piyasaya göre en uygun tutarda fiyatlandırma yapmaktayız. Uygun fiyat müşteri memnuniyeti politikamızın bir parçasıdır.  Bu nedenle fiyatlandırma yapılırken buna dikkat ederiz. Müşterilerimizin bir velinimet olduğunu bilir, parayı değil insanı kazanmayı öncelikli hedef haline getiririz. Bu nedenle ikinci el eşya alış ve satış fiyatlarımızı makul seviyede tutarız. 

Evet. Diyarbakır ve çevresinde komple ev ve ofis eşyası satın alıyoruz. Eşyalarınız için piyasaya göre en iyi fiyatı vermeye özen gösteriyoruz. 

Satın alacağınız veya satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın yaşı, model, kullanım kaynaklı arızası olup olmadığı, yıpranıp yıpranmadığı, sağlamlık durumu kontrol edilerek satın alınmakta ve satılırkende gerekli tüm ekspertiz bilgilendirmesi yapılmaktadır. İkinci El Evkur Diyarbakır olarak güven önceliğimizdir. Bu öncelik doğrultusunda müşterilerimizin güvenini sarsmadan ikinci el ürün alırken de satarkende fiyat teklifimizi sunuyoruz.  

Diyarbakır'da hizmet veren firmamız; spot eşya alanlar, ikinci el eşya alanlar. İkinci el beyaz eşya alan yerler, ikinci el ofis mobilyası alanlar, eskici, ikinci el koltuk alan yerler, ikinci el ev eşyası alan yerler, ikinci el yatak odası alan yerler, ikinci el mobilya alan yerler, ikinci el eşya alan yerler, spot evkur, spotçu, spotçular, ikinci el eşya, evkuru, evkura, evkurdan, spot eşya alım satım denilince akla gelen ilk yerdir. Güvenilir ticaretin vazgeçilmez adresi olan ikinci el evkur diyarbakır müşteri memnuniyeti perspektifinde çalışmalarını sürdürmekte, aldığı ve sattığı ürünlerde piyasanın en iyi teklifleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın